سبد خرید

تاریخچه و سوابق

دوستان و همکاران بسیار عزیزم در بخش های تولید، آماده سازی، برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، نمایشگاه کتاب استانها، مسئولیت سایت و فروش کتاب را بسیار ارج می نهیم و قدردانشان هستیم.
خانم راحیل موسوی عزیزم که سال هاست زحمت نظارت فنی نشر ناسنگ را بر عهده دارند؛ آقای یوسف اسحاقی عزیز مسئولیت آماده سازی را بر عهده دارد؛ آقای رضا جباری عزیز مسیولیت طراحی و گرافیک را بر عهده دارند، خانم محبوبه سلطانی صفحه آرا ناسنگ هستند؛ خانم آویده یزدانی هم طراح جلد و هم مسئولیت نمایشگاه کتاب تهران را بر عهده دارند، آقای میرسعید موسوی روابط عمومی و امور اداری نشر را به عهده دارند؛ امیرحسین عزیزم مسئولیت سایت را بر عهده دارند؛ و عزیزانی که در امور مالی نشر را بر عهده دارند.

میترا متاجی – مدیرمسئول نشر ناسنگ

آنچه که درباره ما باید بدانید؛ نشر ناسنگ از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه چاپ کتاب شروع کرده است. درباره نشر ناسنگ باید بدانید که ما از همان ابتدای فعالیت گروه تحقیق و پژوهش و بررسی آثار را تشکیل دادیم. با اصول و قواعد خودمون پیش رفتیم. سال های اول تعداد چاپ کرده هامون اندک هست و به مرور توانستیم با اهدافی که برای انتشارات در نظر گرفتیم قدم های بزرگتری برداریم. برخی از اهداف انتشارات ازین قرار است: معرفی ظرفیت ها و فرصت ها/ شناسایی فرهنگ بومی و شناسایی اقوام/ معرفی چهره های فعال در این حوزه/ تلاش برای نشر فعالیت این اشخاص/ ایجاد رابطه و تعامل با موسسات فرهنگی در سایر نقاط کشور برای تبادل نظر و اطلاعات فرهنگی/ برگزاری نشست های فرهنگی با حضور صاحب نظران حوزه فرهنگ اقوام/ ترغیب استادان موفق و باتجربه در تالیف کتاب/ حمایت از شاعران و نویسندگان جوان/ شناسایی افراد صاحب قلم و اندیشه که به هر دلیلی گوشه نشینی اختیار کردند و تلاش برای چاپ آثار آنان/ برگزاری جشن های کتاب/ برگزاری مراسم رونمایی از چاپ شده های نشر ناسنگ/ شرکت در نمایشگاه های بین المللی کتاب تهران و استان ها به منظور ترویج کتابخوانی و جذب شاعران و نویسندگان استان های دیگر و هدف هایی که به مرور به اهداف نشر اضافه شد توانستیم تا سال نودونه، ۱۵۰ عنوان کتاب را روانه خانه های مردم عزیزمان کنیم.

نشر ناسنگ ناشر عمومی است اما بیشتر کتاب های نشر سمت و سوی ادبیات دارد. ادبیات تخصصی، ادبیات کودک، شعر جوان، شعر، داستان، زندگینامه نویسی. و زمینه های دیگر کتاب هامان، تاریخ، اسطوره، سینما، دانشگاهی، روانشناسی، جعرافیا، حقوق و الهیات است.
از ۱۵۰ عنوان کتاب چاپ شده و ده ها کتاب در جریان چاپ ما ۸۰ درصد در حوزه ی ادبیات است. بسیاری از اهالی قلم نامشان در فهرست نشر ناسنگ به چشم می خورد. شاعران و نویسندگان عزیز ایرانی مان که در خارج از کشور فعالیت های ادبی دارند نیز در فهرست ما جای خوبی دارند.

شاعران جوان از جای جای کشورمان را جذب کردیم و حمایت کردیم. فراخوان شعر جوان در سال ۹۷ را برگزار کردیم و شش برگزیده شعر جوان از شهرهای نوشهر، گیلانغرب، قائمشهر ، قزوین، تهران، نوشهر داریم. شاعران جوان از نخبگان دانشگاهی را داریم. خوشحالیم شاعران جوان و نوپا کارشان را با ما شروع کردند و امیدواریم دلخوش و امیدوار به نشر ناسنگ بمانند و این همکاری ادامه دار باشد.

در اخر آرزوی ناشر ناسنگ؛ امیدوارم روزی بشود و به جایی برسیم که بتوانیم امید دلهای صاحبان قلم باشیم و رابطه ی واقعی خیلی خوبی بین ناشرونویسنده صورت گیرد. روزی که نویسنده فقط درگیر نوشتن باشد و ناشر بتواند با چاپ تمامی آثار نویسندگان و حمایت و پرداخت حق الزحمه به آنان رسالت واقعی خود را ادا کند.

15
گواهینامه های پذیرفته شده
30+
اسپانسرهای با رتبه بالا
1000+
محصول با کیفیت
1M+
مشتریان راضی در سراسر جهان
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.